جلابیب

تلاش ما بر این است که چادرهای برند جلابیب را با بهترین کیفیت دوخت و کمترین زمان به دست خریداران گرامی برسانیم.

جلابیب واژه ای است قرآنی، برگرفته شده از آیه ی 59 سوره احزاب، از ماده ی جلباب به معنای جامه ای سرتاسری که تمام بدن را می پوشاند.

جلابیب تنها برگزیده ی حوزه ی عملی حجاب در نخستین همایش بین المللی تجلیل از طلایه داران حجاب و عفاف

مجموعه طرح های چادرهای جلابیب توسط سرکار خانم معصومه کریمی زاده در 40 طرح در قالب مصارف عمومی ، مشاغل ، احرام  و … و متناسب با سنین و سلایق مختلف طراحی شده است که هرطرح دارای 14 قابلیت بوده و هر کدام، یک جلباب نامیده می شود.

طرح ایرانی و اسلامی جلابیب برای اولین بار در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم رونمایی و نیز مفتخر به بازدید مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) از غرفه ی جلابیبگردید و در سال 1385 در کتابخانه ملی ایران با شماره 10053و به ثبت رسید و بلافاصله در سال 1387 پس از اجرایی شدن قانون ساماندهی مد و لباس، عنوان اولین اثر ابتکاری ثبت شده طراحی لباس در ایران را به خود اختصاص داد. لذا هر گونه کپی برداری کامل یا قسمتی از آن و یا تغییرات در آن منع قانونی و شرعی داشته و مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

چادرهای جلابیب بر اساس نیازهای واقعی یک بانوی مسلمان، کاملا کاربردی طراحی گردیده و با استفاده ی آسان، بهره مندی از یک حجاب کامل و لذت بخش را برای بانوان به ارمغان می آورد.

با بهره مند شدن از حجاب راحت و پیشرفته جلابیب، از استفاده از مانتو، مقنعه و آستین ساق دست بی نیاز می گردید.